نشان آنلاين : چشمي: تيم‌هاي قوي‌تر از السد را هم برده‌ايم/ براي استقلال غيرممكن وجود ندارد
سه شنبه، 23 مرداد 1397 - 14:06 کد خبر:80963
ورزش > ليگ برتر - مدافع - هافبك تيم فوتبال استقلال ابراز اميدواري كرد بتواند تيمش را در ديدار مقابل السد قطر در مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا همراهي كند.

نشان آنلاين:


به گزارش سايت باشگاه استقلال، روزبه چشمي درباره شرايط خودش، استقلال و ديگر مسائل صحبت‌هايي انجام داده است كه در زير مي‌خوانيد:

* درباره بازگشتت به تمرينات گروهي صحبت كن.

خيلي‌ دلم تنگ شده بود. بعد از مصدوميتي كه در روسيه برايم پيش آمد، مدتي‌ فيزيوتراپي كردم. در اينجا بايد از دكتر نوروزي و همكارانش تشكر كنم. چند روزي هم اختصاصي تمرين كردم تا اينكه از ديروز به كارهاي گروهي برگشتم و از اين بابت احساس خوبي‌ دارم.

* در مورد شرايط استقلال صحبت كنيم، به نظر مي‌رسد تيم فصل را خوب شروع كرده، به خصوص بعد از پيروزي قاطعانه مقابل تراكتورسازي.

همين‌طور است. همه مي‌دانند قبل از شروع فصل، حواشي و مسائلي‌ وجود داشت، اما خيلي‌ خوشحالم كه اين مسائل روي تيم اثر نگذاشت و ليگ را با قدرت شروع كرديم. در هفته اول مقابل پيكان مي‌توانستيم برنده باشيم و در اصفهان هم مقابل ذوب‌آهني كه تيمي قدرتمند است، در خارج از خانه تساوي قابل قبولي گفتيم در حالي كه يك گل ما هم به اشتباه مردود اعلام شد. درست است كه در دو بازي دو امتياز گرفتيم، اما روند رو به پيشرفت استقلال كاملاً مشخص بود. ديديد كه در بازي سوم برابر تراكتورسازي استقلال بسيار هماهنگ و منسجم‌تر از بازي قبل بود و علاوه بر زدن سه گل و كسب سه امتياز، موقعيت خاصي به حريف خود نداد. با گذشت زمان استقلال از اين هم بهتر مي‌شود و من به اين موضوع ايمان دارم.* ديدار با پارس جنوبي جم در هفته چهارم را چطور مي‌بيني؟

پارس جم تيم خوب و قابل احترامي است كه فصل گذشته نيز آن را ثابت كرد. اين بازي خارج از خانه برگزار مي‌شود، اما براي استقلال ورزشگاه آزادي با هيچ جاي ايران تفاوتي ندارد، چون در هر ديدار به دنبال كسب سه امتياز و پيروزي هستيم و حضور هواداران در تمامي ايران به ما در اين موضوع كمك مي‌كند.

* آيا به بازي برابر السد قطر در مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا مي‌رسي يا نه؟

من به طور مرتب فيزيوتراپي مي‌كنم و تمرينات اختصاصي و جداگانه با مربي بدنساز تيم را هم آغاز كرده‌ام. در كنار اين، با تيم تمرين مي‌كنم تا هر چه زودتر به شرايط مطلوب برسم. خيلي دوست دارم استقلال را مقابل السد همراهي كنم.

* شفر در مصاحبه‌هايش اعلام كرده كه شانس حضور در نيمه نهايي ليگ قهرمانان دستان خودمان است و نبايد آن را از دست بدهيم. فكر مي‌كني استقلال مي‌تواند با شكست السد به مرحله بعدي برود؟

حتماً همين‌طور است. ما يك بار السد را در تهران شكست داديم. ما تيم‌هاي قوي‌تر از السد را در مرحله گروهي مغلوب كرديم. الهلال و العين فيناليست‌هاي دو دوره اخير ليگ قهرمانان بودند، اما استقلال به عنوان تيم اول از گروهي كه آنها در آن حضور داشتند، صعود كرد. براي استقلال غيرممكن وجود ندارد. نكته مهم اين است كه در تهران و با حضور صددرصدي هواداران در ورزشگاه و پر كردن همه سكوها نتيجه خوبي را كسب كنيم و سپس به بازي برگشت در دوحه فكر خواهيم كرد.

* ... و صحبت هاي پاياني؟

از تلاش مسئولان باشگاه براي حل مشكلات تشكر مي‌كنم. با توجه به شناختي كه از كادرفني و به ويژه وينفرد شفر دارم و همين‌طور تلاش و سختكوشي بازيكنان، اطمينان دارم استقلال در مسير پيشرفت و موفقيت قرار دارد و بدون ترديد با حمايت هواداران از اين هم بهتر خواهد شد. ما هدف‌هاي بزرگي در سر داريم و براي رسيدن به اهداف خود از هيچ كوششي دريغ نخواهيم كرد.