نشان آنلاين : اصلاح‌طلبان نخودي درآش‌انتخابات‌ انداختندوگفتند ما هم‌شريك
چهارشنبه، 24 مرداد 1397 - 13:23 کد خبر:80978
سياست > احزاب و شخصيت‌ها - سخنگوي جبهه پيروان خط امام و رهبري گفت: بخش بزرگي از مشكلات اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي كشور مربوط به عملكرد مديران اصلاح‌طلب است اما با اين وجود مي‌خواهند خود را منتقد وضع موجود جلوه دهند و از زير بار پاسخگويي شانه خالي كنند.

نشان آنلاين:

 


سجادي: قحط‌الرجال نيست | متدين، متخصص، دانشمند، كارآمد و پاكدست فراوان داريم

سيدكمال‌الدين سجادي درباره نقش احزاب در عرصه سياسي و اداره كشور به خبرآنلاين گفت: هدف احزاب رسيدن به قدرت است، البته تعاريف هر حزبي با حزب ديگر براي سكانداري در عرصه قدرت تفاوت دارد. برخي قدرت را براي خدمت به مردم و برخي براي قدم برداشتن در مسير الهي مي خواهند اما در مجموع احزاب بايد ضمن توليد انديشه، براي اداره سياسي، اقتصاد، اجتماعي و فرهنگي جامعه برنامه داشته باشند.

سجادي در پاسخ به اين سئوال كه«احزاب اصلاح طلب براي خروج كشور از وضعيت موجود مي توانند برنامه عملياتي بدهند يا احزاب اصولگرا؟» يادآور شد: زمان دولت اصلاحات، اصلاح طلبان امتحان شان را در اداره كشور پس دادند. در سال 92 و 96 نيز يك نخود در آش انتخابات آقاي روحاني انداختند و گفتند «ما هم شريك»، بعد هم نيروهاي خود را وارد دولت يازدهم و دوازدهم كردند اما حالا بحث عبور از روحاني را مطرح مي كنند.

اين فعال سياسي اصولگرا با بيان اينكه نان برخي اصلاح طلبان در ناآرامي و آشوب است،اظهار كرد: معتقدم بخش بزرگي از مشكلات اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي كشور مربوط به عملكرد مديران اصلاح طلب است اما با اين وجود مي خواهند خود را منتقد وضع موجود جلوه دهند و از زير بار پاسخگويي شانه خالي كنند.

كمال سجادي

وي افزود: احزاب اصولگرا براي اداره كشور كارآمدتر و خداترس تر هستند و گفتمان انقلاب اسلامي را قبول دارند. اگر احزاب اصولگرا قدرت را در اختيار بگيرند، چارچوب و ويژگي هاي خودشان را بايد در قانونمندي، قانونمداري، برقراري عدالت اجتماعي، رفع تبعيض، كارآمدي نهادهاي نظارتي، كادرسازي و آموزش نيروها و انتصاب مديران شايسته و توانا براي اداره كشور نشان دهند.

سخنگوي جبهه پيروان خط امام و رهبري بدون اشاره به دوران ۸ساله احمدي نژاد با بيان اينكه احزاب اصولگرا كادر دارند و قحط الرجال نيست، اظهار كرد: افراد متدين، متخصص، دانشمند، كارآمد، پاكدست فراوان هستند و بايد از اين نيروها استفاده كرد.

وي با بيان اينكه جبهه پيروان خط امام و رهبري راهكارهاي عملياتي براي خروج كشور از وضعيت موجود دارد، گفت: نيروهاي خوب و مدير در حوزه اقتصادي داريم كه مي توان آنها را به كار گرفت تا با هماهنگي هم مشكلات كشور را آسيب شناسي و بعد نقشه راه ثبات بخشي به عرصه اقتصادي را طراحي كنند.

سجادي در پايان اظهار داشت: 18 حزب و تشكل سياسي عضو اين جبهه هستند و در همه بخش ها اعم از كارمندان، كارگران، مهندسان و غيره نيروهاي توانمند دارند. به عبارت ديگر جبهه پيروان خط امام و رهبري، جبهه اي متشكل از اقشار مختلف مورد نياز براي اداره كشور است. برهمين اساس جبهه آمادگي خود را براي كمك به دولت كنوني در حل مشكلات اعلام مي كند.