نشان آنلاين : استقلال و بحران زمين تمرين
دوشنبه، 22 بهمن 1397 - 13:53 کد خبر:86564
شاگردان وينفرد شفر شرايط خوبي براي تمرين كردن ندارند.

نشان آنلاين:

 


استقلال و بحران زمين تمرين

 

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين؛ استقلال اين روزها با بحراني بزرگ مواجه است و آن هم نداشتن زمين تمريني مناسب است.آبي ها كه با جذب چند بازيكن و بردي پر گل مقابل پيكان به ادامه فصل اميدوار شده اند، حالا به مشكلي جديد برخورده اند.

روز يكشنبه نا هماهنگي مسئولان تيم استقلال باعث شد تا تمرين نوبت صبح اين تيم لغو شود و دومين تمرين استقلالي ها به شكل عجيبي در زمين چمن مصنوعي برگزار شد تا شفر مهم ترين روز تمريني خود را از دست بدهد و احتمالا برنامه ريكاوري او نيز با مشكل رو به رو شود.

استقلال سال هاي زيادي است كه با مشكل تامين زمين تمرين براي كادرفني رو به رو است؛ زمين تمرين كمپ حجازي به دليل مشكلات زير بنايي براي تمرين به هيچ وجه مناسب نيست و امير حسين فتحي اقدماتي را براي ترميم اين زمين انجام داده اما اين زمين فعلا در دسترس نيست. زمين تمرين مجموعه امام رضا نيز به چمن مصنوعي مجهز است و به همين دليل استقلال نمي تواند تمرين كند.

آبي ها سال گذشته در زمين صنايع دفاع حضور داشتند كه با پايان قرارداد اين باشگاه با اين مجموعه و مشكلات مالي استقلال، همكاري استقلال با آنها قطع شد تا تيم شفر اين روزها در زمين هاي پژوهشگاه نفت و زمين آزادي به تمرين بپردازد كه هر دو، شرايط بسيار بدي دارند و باعث شده بازيكنان به شدت از اين موضوع گلايه داشته باشند. از سوي ديگر محل برگزاري تمرين نيز همواره نامشخص است و برنامه ريزي تيمي را مختل كرده است.

اين هم كيفيت زمين شماره 2 آزادي كه اين روزها ميزبان تمرين تيم استقلال است: