نشان آنلاين : پاسخ روح‌الله باقري به شايعه دوپينگي بودنش
یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 14:15 کد خبر:87977
تسنيم نوشت: روح‌الله باقري، مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت كه اگر بحث دوپينگش درست بوده است، در بازي برابر سپاهان روي نيمكت استقلال نمي‌نشست.

نشان آنلاين:

 


پاسخ روح‌الله باقري به شايعه دوپينگي بودنش

 

روح‌الله باقري پس از درخشش در تيم خونه‌به‌خونه بابل در ليگ دسته اول به تيم استقلال پيوست، خريدي كه شايد برخي افراد تتصور آن را نمي‌كردند، اما مهاجم استقلال روزهاي خوبي را در نيم‌فصل اول با آبي‌پوشان سپري كرد. در مقاطعي كه خريدهاي خارجي و گرانقيمت استقلال، كيفيت پاييني از خودشان نشان دادند، باقري توانست با بازي‌هاي خوب نگاه خيلي‌ها را به خود جلب كند.

مهاجم گيلاني استقلال به دليل مصدوميت در اردوي نيم‌فصل دوم آبي‌پوشان در تركيه حضور نداشت تا از آن روز به بعد، وينفرد شفر، سرمربي آلماني استقلال خط قرمزي روي نام اين بازيكن كشيد و در خيلي از بازي‌ها حتي نام او را در ليست 18 نفره قرار نداد. به دنبال اين اتفاقات، شايعه عجيبي مطرح شد مبني بر اينكه باقري به دليل مثبت اعلام شدن تست دوپينگ، نمي‌تواند براي استقلال بازي كند، شايعه‌اي كه خيلي زود تكذيب شد. باقري پس از مدت‌ها در بازي مقابل سپاهان روي نيمكت استقلال نشست تا شايعه‌ي دوپينگش پايان يابد.باقري در واكنش به شايعه دوپينگش به خبرنگار ورزشي خبرگزاري تسنيم گفت: اگر من دوپينگ كرده بودم، چرا در بازي مقابل سپاهان در ليست 18 نفره قرار گرفته و روي نيمكت نشسته بودم؟ نمي‌دانم چرا اين شايعات را راه انداختند، اما پيگير هستم كه بدانم چه كساني دوست دارند مرا به حاشيه ببرند.

وي در مورد دلايل بازي نكردنش و حتي قرار نگرفتن نامش در ليست 18 نفره استقلال در نيم‌فصل دوم، تصريح كرد: من با تمام وجودم در تمرينات شركت مي‌كنم و از نظر بدني آماده هستم. من مي‌توانم براي استقلال بازي كنم. بازي كردن براي تيم استقلال، افتخار بزرگي است، همان‌طور كه در نيم‌فصل اول تلاش مي‌كردم بهترين عملكردم را نشان دهم و روزهايي خوبي را سپري كردم.

مهاجم تيم فوتبال استقلال خاطرنشان كرد: اگر بازي نمي‌كنم، دست سرمربي تيم است و من تصميم‌گيرنده نيستم. باز هم تأكيد مي‌كنم آمادگي خوبي دارم، اما نمي‌دانم چرا بازي نمي‌كنم و حتي در ليست 18 نفره قرار نمي‌گيرم.