نشان آنلاين : واكنش يك نماينده به حذف برنامه ۹۰ از صداو سيما
یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 14:33 کد خبر:87989
ايلنا نوشت: نماينده مردم اهر و هريس در مجلس گفت كه برنامه تلويزيوني نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سيما به جاي اصلاح اشكالات آن صورت مسئله را پاك كرد.

نشان آنلاين:

 


واكنش يك نماينده به حذف برنامه ۹۰ از صداو سيما

 

بيت الله عبداللهي در نشست علني امروز مجلس شوراي اسلامي در تذكر شفاهي، گفت: تذكر اول من در خصوص مطالبات فرهنگيان است، فرهنگيان در ديدار با نمايندگان مردم در مجلس بيش تر در خصوص حق الزحمه و اضافه تدريس خود گلايه دارند و درخواست مي كنند كه مطالبات آن ها همانند ساير دستگاه ها پرداخت شود، رتبه بندي فرهنگيان بايد اجرا و مورد توجه قرار بگيرد.

نماينده مردم اهر و هريس در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه برنامه تلويزيوني نود مورد توجه ورزش دوستان، جوانان و مردم بود، صدا و سيما به جاي اصلاح اشكالات آن صورت مسئله را پاك كرد، ادامه داد: اين برنامه، ورزش كشور را نقد مي كرد و موجب كاهش فساد و رانت در جامعه ورزشي مي شد، انتظار داريم اين گونه برنامه ها تقويت و ضعف آن ها اصلاح شود.

عضو كميسيون شوراها و امور داخلي كشور در مجلس در پايان خاطرنشان كرد: وزير جهاد كشاورزي فكري در خصوص توزيع كودهاي شيميايي كند، قرار گرفتن كشاورزان در صف خريد كود شيميايي ظلم به آن ها است.