نشان آنلاين : صحبت‌هاي ستاره جديد پرسپوليس: پشيمان نيستم
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 11:30 کد خبر:88004
ايسنا نوشت: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد از اين كه به جاي بازي در يك تيم اروپايي به پرسپوليس پيوسته، پشيمان نيست.

نشان آنلاين:

 


صحبت‌هاي ستاره جديد پرسپوليس: پشيمان نيستم

مهدي ترابي درباره روند پيروزي‌هاي اخير پرسپوليس، اظهار كرد: ما در چند هفته‌ اخير پيروزي‌هاي خوبي را به دست آورديم كه يكي از مهم‌ترين بازي‌ها برتري برابر سايپا بود. مهم بود كه بعد از پيروزي برابر الاهلي در ليگ هم دوباره به برتري برسيم و سه امتياز حساس را به دست بياوريم. الان هم همه تمركزمان روي بازي با ذوب آهن است تا بتوانيم سه امتياز اين بازي را نيز به دست بياوريم. تيم هم از شرايط خوبي برخوردار است. ان‌شاء‌الله با اتحادي كه داريم بتوانيم در انتهاي فصل قهرماني را براي هواداران به ارمغان بياوريم.

وي در ادامه درباره بازي مقابل تيم سابقش، گفت‌: واقعاً خوشحال شدم كه مقابل سايپا بازي كردم و از طرفي هم بازيكن و مربي سابقم را علي دايي را ديدم واقعاً خاطرات برايم زنده شد. البته همان طور كه گفتم كسب سه امتياز مهم بود و خوشحالم كه اين سه امتياز را به دست آورديم.

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس و در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود درباره عملكرد تيمش در ليگ قهرمانان آسيا هم، گفت‌: زماني كه ليگ قهرمانان آسيا را شروع كرديم متأسفانه در دو بازي اول نتوانستيم به نتايج مطلوب خودمان را به دست بياوريم. البته داوري‌ها هم در اين امر بي تقصير نبودند اما با اين حال وقتي قرار شد به مصاف الاهلي عربستان برويم همه تمركزمان را گذاشتيم تا مقابل اين تيم به برتري برسيم و شانس صعود را براي خودمان زنده نگه داريم. در حال حاضر هم كه تمام تمركزمان در آسيا روي بازي برگشت مقابل الاهلي است تا بتوانيم بازي برگشت را ببريم و راه صعود را هموار كنيم. من مي دانم پرسپوليس سال قبل نايب قهرمان شده و الان طور ديگري به آن نگاه مي‌كنند. مطمئناً تمام تلاشمان را مي‌كنيم تا افتخارات سال قبل را دوباره براي پرسپوليس به دست بياوريم.ترابي در پاسخ به اين سوال كه چطور توانست در ابتداي حضورش در پرسپوليس به تركيب اصلي تيم راه پيدا كند، گفت‌: واقعيت اين است كه در پرسپوليس اهميت ندارد كه چه كسي بازي مي‌كند. مهم برد و پيروزي ا ست كه بايد به دست بيايد. همه بازيكنان به اين نتيجه رسيده‌اند كه هر كسي در زمين بازي مي‌كند فقط بايد براي موفقيت تيم تلاش كند تا پرچم پرسپوليس هميشه بالا باشد. من هم با نظر كادر فني بازي مي‌كنم و هر زماني كه نياز باشد و صلاح ببينند به ميدان بروم با تمام وجودم تلاش خواهم كرد و هر زماني كه بازي نكردم قطعاً با تمام وجودم براي تيم دعا مي‌كنم.

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس همچنين درباره اين كه با وجود پيشنهادات اروپايي در ابتداي فصل آيا پشيمان نيست كه حالا به پرسپوليس پيوسته است، گفت‌: نه من پشيمان نيستم كه به پرسپوليس آمده‌ام. درست است كه در ابتداي فصل پيشنهاد اروپايي داشتم اما الان افتخار مي‌كنم كه پيراهن اين تيم را مي پوشم و براي اين تيم بازي مي‌كنم. پرسپوليس هواداران زيادي دارد كه واقعاً به بازيكنان انرژي مي‌دهند. بازي كردن در اين تيم بسيار لذت بخش است. مي‌خواهم با اين تيم موفقيت‌هاي زيادي را به دست بياوريم و هوادارانش هميشه خوشحال باشند.